Miesięczne archiwum: Sierpień 2015

2 kolejka Summer League

grupa A

Sensacją kolejki była porażka Squadu ze Spartakiem Tartakiem 1:3. Spartak mądrze ustawił obronę i kontrował, Squad nie miał pomysłu na wepchnięcie piłki do bramki rywali, nieustannie walił głową w mur i rozbijał się o własną niemoc. Axium Terrors przy wyniku 3:3 nie wykorzystało karnego, a w ostatniej sekundzie straciła punkt po skutecznej kontrze FC CałyCzasDoPrzodu. Mecz interesujący, ale skuteczność woła o pomstę do nieba. SB przegrało z własną niemocą i brakiem zmian. Przy blisko 30 stopniowym upale dało sobie wbić 15 bramek. Nieobliczalni poprawili znacząco wyniki w klasyfikacjach indywidualnych. Wybrzeże Klatki Schodowej po dość zaciętym spotkaniu pokonało Akademię Teatralną 7:3. Większość bramek wpadła w końcówce meczu, kiedy ledwo trzymający się na nogach zawodnicy AT, byli już tylko tłem dla swoich rywali. W czubie tabeli tej grupy małe różnice punktowe.

grupa B

FC Zbieranina przegrała ze Sportingiem Praga 6:9 nieustannie goniąc wynik. W pewnym momencie różnica była już tylko jedno-bramkowa, ale w decydującym momencie Sporting dobił rywali. Naprzód Orzeły grając bez zmienników nie zdołali dowieźć prowadzenia do końca. W samej końcówce wyszli z kontrą, ale przeciwnik przewrócił pędzącego na bramkę Orła, dzięki czemu uratował swój zespół przed porażką i sam zobaczył czerwony kartonik. Dwa kolejne mecze tej grupy nie odbyły się. KFC Rurabomber i Same Konkrety mecz przełożony, a Albicelestes utknęło w kilkukilometrowym korku i nie dotarło na mecz z Hardcore Teamem. Jesteśmy w trakcie uzgodnień, co do możliwości rozegrania tego meczu w innym terminie. W grupie na prowadzeniu Naprzód Orzeły i Albicelestes.

grupa C

Samba pokonała SNKP 4:0, ale mecz był brzydki i obfitował w faule. Dziw, że obyło się bez czerwieni. Po meczu, w którym padło mnóstwo bramek lepsi okazali się zawodnicy Baltiki Travel, pokonując International Level. Do końca wynik był wielką niewiadomą, gdyż Baltica szybko trwoniła przewagę bramkową i musiała uważać, aby nie stracić zdawałoby się pewnych trzech punktów. Dakafil.pl pewnie pokonał Aleę Iacta Est, która miała pretensje o ostry styl gry rywali i brak upomnień przez arbitra. Po bardzo dobrym meczu Nankatsu nie dało rady Pomarańczowym, którzy grali bardzo skoncentrowani i walczyli o każdą piłkę. Kilka niezwykłej urody bramek będzie długo pamiętanych przez strzelców. W tabeli na prowadzeniu Dakafil.pl i Samba, która ma jeszcze jeden mecz zaległy.

grupa D

W grupie śmierci po pasjonującym meczu Gencjana pokonała Canarinhos. Chłopcy z Ferajny ulegli AZS WSR, po meczu w którym nie mieli w końcówce już sił. Mecz obfitował w nieczyste zagrania i zawodnicy często mieli do siebie pretensje o niepotrzebne faule. Skorpionsi rozgromili zdziesiątkowany kontuzjami TG Sokół, a Kuternogi spokojnie kontrolując przebieg spotkania pewnie pokonało Semper Invictę. W grupie, w której każdy punkt będzie na wagę awansu do Turnieju Finałowego wszystko może się jeszcze zdarzyć. Szlagierem przyszłej kolejki będzie zapewne spotkanie Gencjana – Chłopcy z Ferajny.

 

przejdź do fragmentów spotkań – kliknij tutaj