Wszystkie wpisy, których autorem jest artur

koniec rozgrywek Summer League

Zakończyły się rozgrywki Summer League.

Rozgrywki niedzielne – Turniej Finałowy

Grupa A:
Squad – Samba 3:0
Albicelestes – Skorpionsi – 5:1
Squad – Skorpionsi 3:1
Albicelestes – Samba 4:0
Samba – Skorpionsi 2:2
Squad – Albicelestes 1:4

awans: Albicelestes, Squad

Grupa B:
Dakafil.pl – WKS 5:2
Gencjana – Naprzód Orzeły 3:2
Dakafil.pl – Naprzód Orzeły 1:2
Gencjana – WKS 4:1
Naprzód Orzeły – WKS 4:0
Dakafil.pl – Gencjana 2:1

awans: Gencjana, Naprzód Orzeły

półfinały:
Albicelestes – Naprzód Orzeły 4:1
Gencjana – Squad 1:1 karne: 1:2

mecz o III miejsce:
Gencjana – Naprzód Orzeły 4:3

mecz o I miejsce:
Albicelestes – Squad 2:2 karne 2:1

zobacz filmiki z meczy

Rozgrywki środkowo-tygodniowe

1. Zgrana Paka

2. PKO Bank Polski

3. FC United

 

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim drużynom dziękujemy za udział w rozgrywkach

LBF Summer

W lidze biznesowej koszmar przełożeń. Co chwila jakaś drużyna prosi o przełożenie meczu. Apelujemy o rozsądek i umiar, gdyż nie będzie kiedy rozegrać zaległych spotkań.

W związku z dużą ilością zaległych meczy trzeba będzie jeszcze raz opracować terminarz. Najprawdopodobniej będziemy rozgrywać mecze również w piątki.

Kapitanowie drużyn otrzymają drogą mailową propozycje terminów.

Decydująca faza rozgrywek na trawie

Rozgrywki na trawie wkraczają w decydującą fazę.

W grupie A rewelacyjnie spisuje się Spartak Tartak, który gromi wszystkich i jest na najlepszej drodze do Turnieju Finałowego. Nie wiadomo czy kryzys Squadu to nie największa niespodzianka. Mistrz ligi przegrał kolejne spotkanie i chociaż nadal jest na pierwszym miejscu w grupie, to może znaleźć się poza burtą dalszych rozgrywek.  W tabeli tej grupy ścisk – nadal trwa ekscytująca walka o pierwsze dwa miejsca. Mecz 6 kolejki: Nieobliczalni – Akademia Teatralna

W grupie B praktycznie zapewnił sobie awans Albicelestes. Olbrzymie szanse mają Naprzód Orzeły, chociaż matematyczne szanse zachowało jeszcze Deportivo. Przebudził się Sporting Praga, który koniec końców sklecił dobrą drużynę – na razie wyśmienita gra nie poparta wynikami. Duży zawód sprawiły Same Konkrety – ale mają jeszcze dwa mecze zaległe (i wszystko jest jeszcze możliwe) i KFC Rurabomber, który praktycznie na własne życzenie nie będzie się już liczyć w walce o awans. Mecz 6 kolejki: Same Konkrety – Naprzód Orzeły.

W grupie C awansował już Dakafil.pl. Pomarańczowi na drugim miejscu, ale Samba ma jeden mecz zaległy i może wypchnąć ich z Turnieju Finałowego. Alea Iacta Est straciła bramkarza (złamanie nadgarstka) i w końcówce straciła praktycznie pewny remis z Sambą. Baltica ma mecz zaległy i nadal posiada szanse na awans, ale nie może już więcej tracić punktów, chociaż porażka z liderem była niejako wkalkulowana. Mecz 6 kolejki: Samba – Nankatsu

W grupie D okrzykniętej grupą śmierci na prowadzeniu Gencjana, której nic nie powinno odebrać już awansu. Pozostałe drużyny walczą o drugie miejsce. Czekamy na rozstrzygnięcia zaległych spotkań, od których bardzo dużo zależy. Najprawdopodobniej walka rozegra się pomiędzy Canarinhos i Skorpionsami. Praktycznie nie liczą się tylko dwa ostatnie zespoły – Semper Invicta i AZS WSR. Meczem 6 kolejki będzie niewątpliwie spotkanie: Gencjana – Skorpionsi.

LBF Summer 2

W drugiej lidze bardzo zacięte spotkanie rozegrały drużyny Emoqua Squad – StarNet Telecom 7:5 (3:3). Nie obyło się bez nerwowych chwil. Sędziowie zmuszeni byli pokazać po jednym czerwonym kartoniku dla każdej z drużyn, a przez chwilę mecz był toczony w brzydkiej atmosferze. Na szczęście zawodnicy opamiętali się i wrócili do tego, co najważniejsze, czyli do gry. Obie drużyny mają olbrzymie problemy z grą obronną, znacznie lepiej czując się w akcjach ofensywnych. Brakowało zgrania, w szczególności ekipie StarNet Telekom, która często nie potrafiła dokładnym podaniem otworzyć sobie drogi do bramki rywali. Emoqua zadowolona z rewanżu za porażkę w poprzedniej rundzie, na dodatek w ich grze widać realizację założeń taktycznych – dokładne rozgrywanie piłki i podanie w pole karne do wbiegającego napastnika.